Kategorie fototapet

Opis produktów dostępnych w naszym sklepie.

 

 • Naklejki na ścianęNaklejki ścienne to najłatwiejszy i bardzo efektowny sposób dekoracji ścian i innych powierzchni płaskich. Nie potrzeba specjalnych umiejętności ani zmysłu plastycznego, by nakleić dekorację a efekt był doskonały.  Naklejki wykonane są z folii matowej przeznaczonej do klejenia na ścianę i inne powierzchnie płaskie, nie pylące. Aby montaż był  prosty naklejki składają się z trzech warstw: papieru podkładowego, naklejki (wzoru) oraz folii transportowej do przenoszenia wzoru. Dodatkowo do każdego zamówienia dołączamy szczegółową instrukcję.

 • Kolorowe zestawy naklejek do pokoju dziecięcegoNaklejki takie drukowane są tuszami eco na matowej folii samoprzylepnej i wycinane po obrysie. Wystarczy ściągnąć naklejkę z podkładu i nakleić w miejscu przeznaczenia.

 • Szablony samoprzylepne ( jednorazowe )Wykonane są ze specjalnej folii szablonowej o bardzo słabym kleju. Sposób ich montażu jest identyczny jak przy naklejce na ścianę jednak wzorem nie jest kolorowa folia wycięta w odpowiednim kształcie a kształtem jest otwór wycięta w folii szablonowej.Zamalowując ten otwór uzyskujesz efekt, następnie ściągasz folię i cieszysz się namalowanym przez siebie wzorem. Folia szablonowa ma duży plus - nie pozwala na podsiąkanie farby pod krawędzie co daje zawsze idealnie odbity wzór ( jeśli ściana jest gładka). Wzory te nie zawierają mostków trzymających wzór w całości gdyż przenoszone są na ścianę za pomocą folii transportowej, która utrzymuje wszystkie elementy razem.
 • Szablony ścienne wielorazowe -  Wykonane sąz tworzywa sztucznego, pozwala ono na mycie wzoru.Wzór montuje się na ścianę za pomocą taśmy malarskiej papierowej. odbija się go gąbką lub wałkiem.

 • Drukowane obrazy płótno/canvas na ścianęWszystkie nasze obrazy ścienne drukowane są na dobrej jakości płótnie, naciągane na prawdziwą drewnianą ramę i pokrywane werniksem. Do wszystkich obrazów dołączamy zawieszki, obrazy te posiadają zadrukowane boki więc są gotowe do powieszenia na ścianę natychmiast po wyciągnięciu z paczki.

 • Obrazy na papierzeobrazy / plakaty na papierze fotograficznym mogą być prezentowane w antyramach lub wieszane jako plakaty. Wysokiej jakości druk na bardzo dobrym papierze fotograficznym.

 • Dekoracje przestrzenne 3DKształty, litery, znaki wykonane z pleksi lub styroduru, możliwe jest także wykonanie styrodurowych kształtów z frontem z pleksi. Dostępne w kilkunastu kolorach, odporne na warunki atmosferyczne. Montuje się je za pomocą kleju montażowego lub taśmy dwustronnej.

 • Fototapety - Drukowane na wysokiej jakości materiałach dostosowanych do powierzchni na jakiej mają być klejone. Występują jako fototapety samoprzylepne w wersji matowej i połysk doskonale prezentują się na frontach meblowych, lodówkach, szybach i innyc bardzo gładkich powierzchniach. Na ścianę proponujemy fototapety na papierze satynowym klejone na klej do tapet. Fototapety ścienne na materiałach specjalnych : 
   
  FOTOTAPETA LATEKSOWA - Gładki papier lateksowy o gramaturze 212 g/m.kw, specjalnie wzmacniany, aby dobrze przyjmował standardowy klej do tapet. Materiał jest matowy, lekko satynowany, wodoodporny, przez co nie rozciąga się podczas aplikacji ani nie „rozpływa” po namoczeniu klejem. Doskonały efekt przy najniższej cenie. Opcja zalaminowania wydruku zwiększa głębię koloru i wzmacnia wytrzymałość mechaniczną wydruku.
   
  Standardowo wydruk jest dzielony na pasy o szerokości od 50cm do 1m. Maksymalna możliwa szerokość jednego brytu (pasa) fototapety lateksowej to 160cm. Tapetę przykleja się w sposób klasyczny, tzn. należy posmarować tapetę załączonym klejem, odczekać i przykleić do suchej (wcześniej zagruntowanej) ściany dociskając wałkiem malarskim.
   
  FOTOTAPETA WINYLOWA NA PODKŁADZIE FLIZELINOWYM - to materiał ścienny na bazie papieru – flizeliny z wtłoczonym PCV przeznaczonym do druku cyfrowego. materiał trwalszy od fototapety lateksowej. Można ją myć. Nadaje się do łazienek, kuchni albo przedpokoju. Mimo warstwy winylu przepuszcza parą wodną, a więc pozwala ścianom oddychać. Doskonale przykrywa wszelkie nierówności ścian. Gwarantuje doskonałą jakość wydruków oraz charakteryzuje się niespotykaną miękkością materiału. Może być zadrukowany na wszystkich popularnych maszynach używających farb eco-solventowych, solventowych oraz UV. Fototapety Winylowe na flizelinie Można stosować do dekoracji biur biznesowych, barów, klubów, hoteli, sklepów, restauracji, itp.
  Fototapety - Drukowane na wysokiej jakości materiałach dostosowanych do powierzchni na jakiej mają być klejone.

 • fototapety samoprzylepne - w wersji matowej i połysk doskonale prezentują się na frontach meblowych, lodówkach, szybach i innych bardzo gładkich powierzchniach. Na ścianę proponujemy fototapety na papierze satynowym klejone na klej do tapet, lub fototapetę winylową na flizelinie, idealnym czystym rozwiązaniem jest tez fototapeta EASYSTICK. 

 • Fototapeta lateksowa - Gładki papier lateksowy o gramaturze 212 g/m.kw, specjalnie wzmacniany, aby dobrze przyjmował standardowy klej do tapet. Materiał jest matowy, lekko satynowany, wodoodporny, przez co nie rozciąga się podczas aplikacji ani nie „rozpływa” po namoczeniu klejem. Doskonały efekt przy najniższej cenie. Opcja zalaminowania wydruku zwiększa głębię koloru i wzmacnia wytrzymałość mechaniczną wydruku. Standardowo wydruk jest dzielony na pasy o szerokości od 50cm do 1m. Maksymalna możliwa szerokość jednego brytu (pasa) fototapety lateksowej to 160cm. Tapetę przykleja się w sposób klasyczny, tzn. należy posmarować tapetę załączonym klejem, odczekać i przykleić do suchej (wcześniej zagruntowanej) ściany dociskając wałkiem malarskim.

 • Fototapeta flizelinowa - to materiał ścienny na flizelinie z wtłoczonym PCV przeznaczonym do druku cyfrowego. materiał trwalszy od fototapety lateksowej. Można ją myć. Nadaje się do łazienek, kuchni jak i wszystkich innych pomieszczeń. Mimo warstwy winylu przepuszcza parą wodną, a więc pozwala ścianom oddychać. Doskonale przykrywa wszelkie nierówności ścian. Gwarantuje doskonałą jakość wydruków oraz charakteryzuje się niespotykaną miękkością materiału.  Fototapety Winylowe na flizelinie Można stosować do dekoracji biur biznesowych, barów, klubów, hoteli, sklepów, restauracji, itp. 
 • Fototapeta EasyStick to wysokiej jakości tkanina poliestrowa samoprzylepna o strukturze płótna do wielokrotnego naklejania na dowolne podłoże (w tym ściany, panele, itp.).  Klej nie pozostawia brudnych śladów, oraz nie uszkadza prawidłowo przygotowanych powierzchni malarskich. Materiał ma grubość 345 µm (ciężar 360g) maksymalna szerokość brytu ( pasa) fototapety to 127 cm.

 • naklejki i tabliczki informacyjne ( zakazu, nakazu, kierunkowe, opisowe) Wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, jako naklejka samoprzylepna lub tabliczka pcv do montazu na wkety lub taśmę dwustronną.

 • Dekoracje 3d litery, cyfry, wzory wycinane z materiału potocznie zwanego styrodurem, mają grubość 2cm ( na życzenie 4-10cm) montuje się je za pomocą kleju montażowego np. allfix W opcji kolorowej malowne wysokiej jakości farbą akrylową.


 • Dekoracje 3d  styrodurowelTo bardzo zbita pianka polistyrenowa, wycinana za pomocą urządzenia sterowanego komputerem, pianka dostępna jest w grubości 2 i 4 cm oraz grubsza w opcji na zamówienie.

  Styrodur jest bardzo lekki, ma kolor lekko zielonkawy i nadaje się do malowania farbami akrylowymi, lateksowymi, emulsyjnymi, silikatowymi.

  Dostępny jest w opcji z malowaniem i do malowania we własnym zakresie.

  Jak montować styrodur :

  Dekoracje 3d ze styroduru są bardzo łatwe w montażu, standardowo mocuje się je za pomocą taśmy dwustronnej lub kleju montażowego (np. allfix firmy soundal)

  Wady i zalety:

  Największą zaletą tego materiału jest piękny idealnie gładki wygląd i możliwość dostosowania koloru do wnętrza w bardzo łatwy sposób. Łatwość montazu także przemawia na plus.

  Wadą może być to że jest materiałem dosyć łatwym w uszkodzeniu, można go złamać, wbić w niego pinezkę lub oderwać kawałek paznokciem, przed takimi uszkodzeniami może uchronić nas front z pleksi który dodatkowo nadaje bardzo eleganckiego wyglądu. ZOBACZ DEKORACJE 3D Z FRONTEM Z PLEKSI.

  Dla osób bardzo wrażliwych wadą może okazać się także miejsce wejścia/wyjścia drutu tnącego, wytłumaczymy to na podstawie literki O. 

  Wzory wycinane są za pomocą rozgrzanego drutu, który przecina stojącą taflę materiału, aby wyciąć środek litery O musi przejść przez jego zewnętrzną część tworząc rozcięcie o grubości 1/10 milimetra.

  Gwarantujemy jednak że jest to jedyna możliwość obróbki tego materiału, a samo wycięcię w kształtach wymagających punktu wejścia i wyjścia jest niemal nie widoczne po naklejeniu dekoracji na ścianę. Dekoracje ścienne styrodurowe.

 dekoracje 3d styrodur z pleksi


 • Naklejki na laptop, klapę sedesu lub lodówkęPatrz wyżej "fototapeta samoprzylepna" jest to ta sama folie przycinana na wymiar elemntu jaki ma być oklejony. Wydruk jakości fotograficznej pozwala cieszyć się pięknem grafiki a sam materiał daje dobrą ochronę przed zarysowaniami.

 • Naklejki tablicowe - Naklejki te wycięte są z materiału którym pokrywa się tablice do pisania, białe naklejki tablicowe nadają się doskonale do pisania po nich mazakami suchościernymi, natomiast czarne naklejki tablicowe nadają się do pisania po nich kredą. Wzory w jakich występują posiadają proste kształty o dużej powierzchni do pisania.

 • Naklejki wielokolorowe - Jak w przypadku zestawów kolorowych naklejek dla dzieci, te naklejki drukowane są na folii matowej i wycinane po obrysie, gotowy efekt natychmiast po przeniesieniu ich na powierzchnię docelową.

 • Okleina na meble - patrz fototapeta samoprzylepna.

 • Naklejki na laptop, klapę sedesu lub lodówkę- Patrz wyżej "fototapeta samoprzylepna" jest to ta sama folie przycinana na wymiar. Wydruk jakości fotograficznej pozwala cieszyć się pięknem grafiki a sam materiał daje dobrą ochronę przed zarysowaniami. 
 •