Naklejka lub szablon samoprzylepny jednorazowy- doskonała, łatwa w montażu dekoracja ścienna.
Jako naklejka dostępna w wielu kolorach lub jako szablon wykonany ze specjalnej folii szablonowej o słabym kleju. Szablon samoprzylepny pozwala na idealne odbicie wzoru bez zacieków.

  • naklejka lub szablon jednorazowy style tex1

  • Kategoria:szablony malarskie » jednorazowe » wszystkie
  • Dostępność: Jest

Cena: 20,00 złZ menu wybierz NAKLEJKĘ ŚCIENNĄ lub SZABLON MALARSKI - jeśli wybierzesz szablon malarski nie musisz wybierać koloru gdyż kolorem wzoru będzie farba jakiej użyjesz do odmalowania wzoru. Dostępne kolory naklejek ściennych na dole strony lub w zakładce "paleta kolorów". 


  • Naklejki ścienne - idealny sposób na prostą, szybką i czystą dekorację ścian, mebli, szyb i innych powierzchni. Dosłownie w kilka minut z pomocą naszej instrukcji zawartej w opakowaniu naklejka znajdzie się na miejscu docelowym.
  • Szablon na ścianę jednorazowy samoprzylepny - doskonały sposób na wykonanie własnoręcznie malowidła ściennego o idealnych krawędziach. Szablony samoprzylepne doskonale zpobiegają podciekaniu farby. Szablony ścienne wykonane w tej techonologii nie uszkadzają ściany, pozwalają się doskonale pozycjonować dzięki delikatnie przezroczystej powierzchni. 
  • Materiał -Naklejka ścienna to matowa folia samoprzylepna, w wybranym przez Państwa kolorze, wycięta na kształt wzoru z prezentacji, odporna na wilgoć i czynniki atmosferyczne, nie blednie od słońca, pokryta jest folią przenoszącą służącą do aplikacji wzoru (szczegóły w instrukcji). Jako szablon malarski wykonany z materiału specjalnie do tego celu przeznaczonego o słabym kleju, nie niszczącym powłoki malarskiej.
  • Opakowanie i zawartość - oprócz naklejki w wybranym kolorze, kształcie i wielkości,( lub po wyborze opcji szablonu malarskiego samoprzylepnego) otrzymają Państwo drukowaną instrukcję zawierającą ilustrowany i dokładnie opisany przewodnik naklejania, oraz kilka praktycznych porad. Opakowanie idealnie zabezpiecza przed uszkodzeniami, a pozostawione marginesy na papierze przenoszącym chronią przed przesuwaniem się naklejki w przesyłce.
  • Wzór w odbiciu lustrzanym - jeśli chcą Państwo otrzymać odwrotną wersję naklejki wystarczy wybrać opcję z menu.


Standard- wersja widoczna na prezentacji.
Lustro - wersja odwrócona.

odbicie lustrzane w naklejkach


 Dostępne kolory naklejek ściennych - wybrany kolor należy wybrać z rozwijanego menu po prawej stronie zdjęcia produktu. Oczywiście w przypadku wyboru szablonu malarskiego kolorem motywu zostanie farba którą go Państwo odmalują. 


paleta kolorów naklejek

Na życzenie wykonujemy wzory na folii matowej przypominającej piaskowane szkło lub na folii witrażowej przez którą przenika światło, w przypadku chęci zakupu jednej z tych opcji prosimy o kontakt mailowy plajers@o2.pl.


Możliwe że skoro szukasz naklejek ściennych będziesz zainteresowany naszymi innymi produktami, zobacz nasze fototapety, okleiny na fronty meblowe i lodówki, obrazy drukowane na płótnie i na papierze do antyram.