Drukowane naklejki pełnokolorowe nadają się do naklejenia na ścianę, meble czy powierzchnie szklane.

Wszystkie naklejki wycięte są po konturze w ksztłacie wzoru.

  • naklejka wielokolorowa kwiaty czerwone 6 szt.

  • Kategoria:naklejki ścienne » wielokolorowe
  • Dostępność: Jest

Cena: 20,00 zł  • Naklejki na ścianę wielokolorowe- idealny sposób na prostą, szybką i czystą dekorację ścian, mebli, szyb i innych powierzchni. Dosłownie w kilka minut z pomocą naszej instrukcji zawartej w opakowaniu naklejka znajdzie się na miejscu docelowym. Naklejka wycięta jest po konturze, wystarczy ściągnąć z podkładu i nakleić na ścianę.
  • Materiał -Naklejka ścienna to matowa folia samoprzylepna,zadrukowana specjalnym tuszem ekologicznym, bezwonnym i nieszkodliwym. Naklejka odporna na wodę i warunki atmosferyczne, można ją myć.
  • Opakowanie i zawartość - oprócz naklejki otrzymają Państwo drukowaną instrukcję zawierającą ilustrowany i dokładnie opisany przewodnik naklejania, oraz kilka praktycznych porad. Opakowanie idealnie zabezpiecza przed uszkodzeniami, a pozostawione marginesy na papierze przenoszącym chronią przed przesuwaniem się naklejki w przesyłce.
  • Wzór w odbiciu lustrzanym - jeśli chcą Państwo otrzymać odwrotną wersję naklejki wystarczy wybrać opcję z menu.
 

Standard- wersja widoczna na prezentacji.
Lustro - wersja odwrócona.

odbicie lustrzane w naklejkach

Jeśli interesuje Cię kolorowy wydruk z dowolnym zdjęciem na ściany, szyby, fronty meblowe, lodówkę, zapraszamy do działu z fototapetami wystarczy wybrać materiał na odpowiednie podłoże, rozmiar, zdjęcię.

Na życzenie wykonujemy wzory na folii matowej przypominającej piaskowane szkło lub na folii witrażowej przez którą przenika światło, w przypadku chęci zakupu jednej z tych opcji prosimy o kontakt mailowy plajers@o2.pl