Drukowane naklejki pełnokolorowe nadają się do naklejenia na ścianę, meble czy powierzchnie szklane.

Wszystkie naklejki wycięte są po konturze w ksztłacie wzoru.

Mądre sowy mogą być dobrym pomysłem na pierwsze wersy bajki jaką opowiesz dziś swojemu dziecku na dobranoc, posadź sowy w różnych miejscach, nad biurkiem, łózkiem na szafce od razu pokój dziecięcy nabierze barw. 


  • naklejka wielokolorowa pszczoly

  • Kategoria:pokój dziecięcy » naklejki wielokolorowe
  • Dostępność: Jest

Cena: 20,00 zł  • Naklejki na ścianę wielokolorowe- idealny sposób na prostą, szybką i czystą dekorację ścian, mebli, szyb i innych powierzchni. Dosłownie w kilka minut z pomocą naszej instrukcji zawartej w opakowaniu naklejka znajdzie się na miejscu docelowym. Naklejka wycięta jest po konturze, wystarczy ściągnąć z podkładu i nakleić na ścianę.
  • Materiał -Naklejka ścienna to matowa folia samoprzylepna,zadrukowana specjalnym tuszem ekologicznym, bezwonnym i nieszkodliwym. Naklejka odporna na wodę i warunki atmosferyczne, można ją myć.
  • Opakowanie i zawartość - oprócz naklejki otrzymają Państwo drukowaną instrukcję zawierającą ilustrowany i dokładnie opisany przewodnik naklejania, oraz kilka praktycznych porad. Opakowanie idealnie zabezpiecza przed uszkodzeniami, a pozostawione marginesy na papierze przenoszącym chronią przed przesuwaniem się naklejki w przesyłce.

Na życzenie wykonujemy wzory na folii matowej przypominającej piaskowane szkło lub na folii witrażowej przez którą przenika światło, w przypadku chęci zakupu jednej z tych opcji prosimy o kontakt mailowy plajers@o2.pl