Rejestracja na łódź w formie liter samoprzylepnych lub szablonu jednorazowego.
W uwagach należy wpisać nr rejestracji łodzi. Produkt sprzedawany jest w dwóch egzemplarzach (na obie strony łodzi)
Wymiary napisu: 10 cm wysokości, 80 - 100 cm szerokości ( w zależności od znaków)
  • rejestracja na łódkę

  • Kategoria:ZNAKI INFORMACYJNE » naklejki informacyjne
  • Dostępność: Jest

Cena: 50,00 złZ menu wybierz NAKLEJKĘ lub SZABLON MALARSKI - jeśli wybierzesz szablon malarski nie musisz wybierać koloru gdyż kolorem wzoru będzie farba jakiej użyjesz do odmalowania liter. Dostępne kolory naklejek na dole strony lub w zakładce "paleta kolorów". 


  • Naklejki- Dosłownie w kilka minut z pomocą naszej instrukcji zawartej w opakowaniu naklejka znajdzie się na miejscu docelowym.
  • Szablon  jednorazowy samoprzylepny - doskonały sposób na wykonanie własnoręcznie malowidła o idealnych krawędziach. Szablony samoprzylepne doskonale zpobiegają podciekaniu farby. Szablony pozwalają się doskonale pozycjonować dzięki delikatnie przezroczystej powierzchni. 
  • Materiał - Matowa folia samoprzylepna, w wybranym przez Państwa kolorze, odporna na wilgoć i czynniki atmosferyczne, nie blednie od słońca, pokryta jest folią przenoszącą służącą do aplikacji wzoru (szczegóły w instrukcji). Jako szablon malarski wykonany z materiału specjalnie do tego celu przeznaczonego o słabym kleju, nie niszczącym powłoki malarskiej.
  • Opakowanie i zawartość - oprócz naklejki w wybranym kolorze, kształcie i wielkości,( lub po wyborze opcji szablonu malarskiego samoprzylepnego) otrzymają Państwo drukowaną instrukcję zawierającą ilustrowany i dokładnie opisany przewodnik naklejania, oraz kilka praktycznych porad. Opakowanie idealnie zabezpiecza przed uszkodzeniami, a pozostawione marginesy na papierze przenoszącym chronią przed przesuwaniem się naklejki w przesyłce

Standard- wersja widoczna na prezentacji.
Lustro - wersja odwrócona.

odbicie lustrzane w naklejkach


 Dostępne kolory naklejek  - wybrany kolor należy wybrać z rozwijanego menu po prawej stronie zdjęcia produktu. Oczywiście w przypadku wyboru szablonu malarskiego kolorem motywu zostanie farba którą go Państwo odmalują. 


paleta kolorów naklejek

Na życzenie wykonujemy wzory na folii matowej przypominającej piaskowane szkło lub na folii witrażowej przez którą przenika światło, w przypadku chęci zakupu jednej z tych opcji prosimy o kontakt mailowy plajers@o2.pl.


Możliwe że skoro szukasz naklejek ściennych będziesz zainteresowany naszymi innymi produktami, zobacz nasze fototapety, okleiny na fronty meblowe i lodówki, obrazy drukowane na płótnie i na papierze do antyram.