Szablon malarski wielokrotnego użytku, wykonany z lekkiego i elastycznego tworzywa, można go myć i użyć ponownie. Szablony do malowania naszej produkcji są wyjątkowo dokładnie wycięte, do tego celu używamy specjalnego lasera o dużej powierzchni roboczej. Szablony malarskie pakujemy w tuby kartonowe zapobiegające ich uszkodzeniu, każde takie opakowanie zawiera dokładną instrukcję użycia.
  • trawa szablon na ścianę powtarzalny

  • Kategoria:szablony malarskie » wielokrotnego użytku
  • Dostępność: Jest

Cena: 50,00 złMateriał z jakiego został wykonany wzór to przezroczyste tworzywo, dające możliwość dokładnego wypozycjonowania na ścianie . Możliwe jest mycie szablonu po zastosowaniu.
W szablonie występują mostki które utrzymują szablon w całości po odbiciu wzoru można zamalować je płaskim pędzelkiem.
 Wszystko czego potrzeba do wykonania wzoru to :
-taśma papierowa (malarska)
-gęsta farba w kolorze dobranym do wnętrza.
-gąbka lub płaski pędzel do malowania wzoru.
-dobrze jest mieć poziomicę aby wypoziomować szablon.
!!! możliwe jest stosowanie innych technik, np farby w spraju,cieniowanie za pomocą kilku kolorów, tynki ozdobne, i inne!!!!
Opakowanie tekturowe zabezpieczające przesyłkę zawiera dokładną instrukcję stosowania, oraz kilka porad.
Ten wzór występuje w niżej podanych rozmiarach, jednak jest możliwość wycięcią na życzenie klienta dowolnego rozmiaru jak i wykonanie dowolnej modyfikacji a nawet wzoru na własne życzenie(np portretu)- w tym przypadku prosimy o kontakt mailowy.

SZABLON MALARSKI WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Materiał z jakiego został wykonany szablon malarski to przezroczyste tworzywo, dające możliwość dokładnego wypozycjonowania na ścianie.

Nasze szablony malarskie po wykorzystaniu można myć. W szablonie występują mostki, które utrzymują go w całości, po odbiciu wzoru można zamalować je płaskim pędzelkiem.

Dzięki wyjątkowo dokładnej maszynie laserowej do wycinania szablonów malarskich mostki łączące wzór w całość są zminimalizowane i ich grubosć nie przekracza 5mm w dużych wzorach.


Wszystko czego potrzeba aby odbić szablon malarski na ścianie :

- gęsta farba w kolorze dobranym do wnętrza.

- taśma malarska aby przymocować szablon do ściany

- gąbka lub wałek do malowania wzoru.

- dobrze jest mieć poziomicę aby wypoziomować szablon.

- gumowe rękawiczki.


ODBICIE LUSTRZANE

Aby uzyskać wzór odwrócony wystarczy przełożyć szablon do malowania na "plecy".

odbicie lustrzane

!! Do odbicia szablonu malarskiego możliwe jest stosowanie innych technik, np farby w spraju, cieniowanie za pomocą kilku kolorów, tynki ozdobne, masy dekoracyjne i inne!!!!

Opakowanie tekturowe zabezpieczające przesyłkę zawiera dokładną instrukcję stosowania szablonów do malowania. Dodatkowe informacje oraz instrukcja w formacie  .jpg dostępne w naszym
PORADNIKU.
Zobacz także film w którym pokazujemy jak używać naszych szablonów do malowania i innych produktów.


 Dostępne rozmiary szablonów do malowania w rozwijanym menu, możliwe jest wycięcią na życzenie klienta innego rozmiaru jak i wykonanie dowolnej modyfikacji a nawet całkiem nowego wzoru, w tym przypadku prosimy o kontakt mailowy plajers@o2.pl lub skorzystanie z formularza dostępnego na stronie naszej firmy KLIKNIJ TUTAJ.