O firmie

Firma Plajers s.c. powstała w  2007r, jednak już 10 lat wcześniej projektowaliśmy i wykonywaliśmy dekoracje ścienne, których próbki mogą Państwo oglądać na stronie airpainter.pl.

Oferujemy:  fototapetyszablony malarskie, naklejki ścienne,  zestawy naklejek dla dzieci, dekoracje 3d, obrazy na płótnie i papierze fotograficzny. W wielu wzorach i rozmiarach, oraz wykonywane na zamówienie zgodnie ze specyfikacją podaną przez klienta. 


Nasze naklejki na ścianę i inne produkty są zawsze najwyższej jakości.
Nasza firma znajdująca się w Gorzowie Wlkp. na ulicy Łokietka 8, otwarta jest dla Państwa 5 dni w tygodniu w godzinach 900 do 1700, jeśli jednak nie mają Państwo możliwości spotkać się z nami w tych godzinach zapraszamy do ustalenia terminu i godziny spotkania telefonicznie.

Zapraszamy do showroom'u i sklepu a także do osobistego wyboru wzoru, po poradę lub na kawę i rozmowę o współpracy.
Posiadamy własny park maszynowy, co zapewnia konkurencyjne ceny, szybkość i jakość wykonania. 

Poza dekoracjami ściennymi, projektujemy i wykonujemy grafikę reklamową, grawerowanie, cięcie ploterowe i laserowe, druk wielkoformatowy wraz z cięciem po konturze więcej na stronie plajers.pl.

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt drukujący fototapety dostępny na naszym rynku, Jes to ploter firmy Roland z głowicami DX6 z technologią która pojawiła się na naszym rynku dopiero w 2012 roku.

Pozwala na wykonanie grafiki z jakościa która nie wymaga kompromisów, Gama mediów do fototapet i naklejek została dobrana na podstawie wieloletnich prób, i ciagłego obcowania z produktami. Dodamy że sami zajmujemy się montażem tapet i wiemy gdzie pojawiają się problemy.

Do wycinania naklejek ściennych do pokoju dziecięcego używamy najnowszego plotera summa cut pharos. Posiadającego bardzo precyzyjny system pozycjonowania wydruku i cięcia zgodnie z zaznaczonym konturem.

Inwestujemy w rozwiązania do produkcji dekoracji ściennych po to by ułatwić Państwu pracę z naszymi naklejkami ściennymi, fototapetami, szablonami malarskimi, obrazami na płótnie, i innymi naszymi produktami.

 

Sklep prowadzi firma: 

Plajers s.c. Leszek Michta, Marcin Czyżewski

ul.Łokietka 8/9 

66-400 Gorzów Wlkp.

NIP. 599-29-99-528 

tel/fax. 095 720 60 59 

tel. kom. 665 024 666, 665 025 666 

mail: plajers@o2.pl lub skontaktuj się bezpośrednio z obsługą sklepu all4wall@o2.pl