Produkty

 • Naklejki na ścianę - Naklejki ścienne to najłatwiejszy i bardzo efektowny sposób dekoracji ścian i innych powierzchni płaskich. Nie potrzeba specjalnych umiejętności ani zmysłu plastycznego, by nakleić dekorację a efekt był doskonały.  Naklejki wykonane są z folii matowej przeznaczonej do klejenia na ścianę i inne powierzchnie płaskie, nie pylące. Aby montaż był  prosty naklejki składają się z trzech warstw: papieru podkładowego, naklejki (wzoru) oraz folii transportowej do przenoszenia wzoru. Dodatkowo do każdego zamówienia dołączamy szczegółową instrukcję.
 • Kolorowe zestawy naklejek do pokoju dziecięcego - Naklejki takie drukowane są tuszami eco na folii samoprzylepnej i wycinane po obrysie. Wystarczy ściągnąć naklejkę z podkładu i nakleić w miejscu przeznaczenia.
 • Szablony samoprzylepne ( jednorazowe ) - Wykonane są ze specjalnej folii szablonowej o bardzo słabym kleju. Sposób ich montażu jest identyczny jak przy naklejce na ścianę jednak wzorem nie jest kolorowa folia wycięta w odpowiednim kształcie a kształtem jest otwór wycięta w folii szablonowej.Zamalowując ten otwór uzyskujesz efekt, następnie ściągasz folię i cieszysz się namalowanym przez siebie wzorem. Folia szablonowa ma duży plus - nie pozwala na podsiąkanie farby pod krawędzie co daje zawsze idealnie odbity wzór ( jeśli ściana jest gładka). Wzory te nie zawierają mostków trzymających wzór w całości gdyż przenoszone są na ścianę za pomocą folii transportowej, która utrzymuje wszystkie elementy razem.
 • Szablony ścienne wielorazowe -  Wykonane sąz tworzywa sztucznego, pozwala ono na mycie wzoru.Wzór montuje się na ścianę za pomocą taśmy malarskiej papierowej. odbija się go gąbką lub wałkiem.
 • Drukowane obrazy na ścianę - Wszystkie nasze obrazy ścienne drukowane są na dobrej jakości płótnie, naciągane na prawdziwą drewnianą ramę i pokrywane werniksem. Do wszystkich obrazów dołączamy zawieszki, obrazy te posiadają zadrukowane boki więc są gotowe do powieszenia na ścianę natychmiast po wyciągnięciu z paczki.
 • Obrazy na papierze - obrazy / plakaty na papierze fotograficznym mogą być prezentowane w antyramach lub wieszane jako plakaty. Wysokiej jakości druk na bardzo dobrym papierze fotograficznym.
 • Dekoracje przestrzenne 3D - Kształty, litery, znaki wykonane z pleksi lub styroduru, możliwe jest także wykonanie styrodurowych kształtów z frontem z pleksi. Dostępne w kilkunastu kolorach, odporne na warunki atmosferyczne. Montuje się je za pomocą kleju montażowego lub taśmy dwustronnej.
 • Fototapety - Drukowane na wysokiej jakości materiałach dostosowanych do powierzchni na jakiej mają być klejone. Występują jako fototapety samoprzylepne w wersji matowej i połysk doskonale prezentują się na frontach meblowych, lodówkach, szybach i innyc bardzo gładkich powierzchniach. Na ścianę proponujemy fototapety na papierze satynowym klejone na klej do tapet. Fototapety ścienne na materiałach specjalnych : 
   
  FOTOTAPETA LATEKSOWA - Gładki papier lateksowy o gramaturze 212 g/m.kw, specjalnie wzmacniany, aby dobrze przyjmował standardowy klej do tapet. Materiał jest matowy, lekko satynowany, wodoodporny, przez co nie rozciąga się podczas aplikacji ani nie „rozpływa” po namoczeniu klejem. Doskonały efekt przy najniższej cenie. Opcja zalaminowania wydruku zwiększa głębię koloru i wzmacnia wytrzymałość mechaniczną wydruku.
   
  Standardowo wydruk jest dzielony na pasy o szerokości od 50cm do 1m. Maksymalna możliwa szerokość jednego brytu (pasa) fototapety lateksowej to 160cm. Tapetę przykleja się w sposób klasyczny, tzn. należy posmarować tapetę załączonym klejem, odczekać i przykleić do suchej (wcześniej zagruntowanej) ściany dociskając wałkiem malarskim.
   
  FOTOTAPETA WINYLOWA NA PODKŁADZIE FLIZELINOWYM - to materiał ścienny na bazie papieru – flizeliny z wtłoczonym PCV przeznaczonym do druku cyfrowego. materiał trwalszy od fototapety lateksowej. Można ją myć. Nadaje się do łazienek, kuchni albo przedpokoju. Mimo warstwy winylu przepuszcza parą wodną, a więc pozwala ścianom oddychać. Doskonale przykrywa wszelkie nierówności ścian. Gwarantuje doskonałą jakość wydruków oraz charakteryzuje się niespotykaną miękkością materiału. Może być zadrukowany na wszystkich popularnych maszynach używających farb eco-solventowych, solventowych oraz UV. Fototapety Winylowe na flizelinie Można stosować do dekoracji biur biznesowych, barów, klubów, hoteli, sklepów, restauracji, itp.
  Fototapety - Drukowane na wysokiej jakości materiałach dostosowanych do powierzchni na jakiej mają być klejone:
 • fototapety samoprzylepne - w wersji matowej i połysk doskonale prezentują się na frontach meblowych, lodówkach, szybach i innych bardzo gładkich powierzchniach. Na ścianę proponujemy fototapety na papierze satynowym klejone na klej do tapet, lub fototapetę winylową na flizelinie, idealnym czystym rozwiązaniem jest tez fototapeta EASYSTICK.
 • FOTOTAPETA LATEKSOWA - Gładki papier lateksowy o gramaturze 212 g/m.kw, specjalnie wzmacniany, aby dobrze przyjmował standardowy klej do tapet. Materiał jest matowy, lekko satynowany, wodoodporny, przez co nie rozciąga się podczas aplikacji ani nie „rozpływa” po namoczeniu klejem. Doskonały efekt przy najniższej cenie. Opcja zalaminowania wydruku zwiększa głębię koloru i wzmacnia wytrzymałość mechaniczną wydruku. Standardowo wydruk jest dzielony na pasy o szerokości od 50cm do 1m. Maksymalna możliwa szerokość jednego brytu (pasa) fototapety lateksowej to 150cm. Tapetę przykleja się w sposób klasyczny, tzn. należy posmarować tapetę  klejem, odczekać i przykleić do wcześniej zagruntowanej ściany dociskając wałkiem malarskim.
 • FOTOTAPETA WINYLOWA NA FLIZELINIE - to materiał ścienny na bazie papieru – flizeliny z wtłoczonym PCV przeznaczonym do druku cyfrowego. materiał trwalszy od fototapety lateksowej. Można ją myć. Nadaje się do łazienek, kuchni albo przedpokoju. Mimo warstwy winylu przepuszcza parą wodną, a więc pozwala ścianom oddychać. Doskonale przykrywa wszelkie nierówności ścian. Gwarantuje doskonałą jakość wydruków oraz charakteryzuje się niespotykaną miękkością materiału.  Fototapety Winylowe na flizelinie Można stosować do dekoracji biur biznesowych, barów, klubów, hoteli, sklepów, restauracji, itp. 
 • naklejki i tabliczki informacyjne ( zakazu, nakazu, kierunkowe, opisowe) - Wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, jako naklejka samoprzylepna lub tabliczka pcv do montazu na wkety lub taśmę dwustronną.
 • Fototapeta EasyStick -  to wysokiej jakości tkanina poliestrowa samoprzylepna o strukturze płótna do wielokrotnego naklejania na dowolne podłoże (w tym ściany, panele, itp.).  Klej nie pozostawia brudnych śladów, oraz nie uszkadza prawidłowo przygotowanych powierzchni malarskich. Materiał ma grubość 345 µm (ciężar 360g) maksymalna szerokość brytu ( pasa) fototapety to 127 cm.
 • Dekoracje 3d - litery, cyfry, wzory wycinane z materiału potocznie zwanego styrodurem, mają grubość 2cm ( na życzenie 4-10cm) montuje się je za pomocą kleju montażowego np. allfix W opcji kolorowej malowne wysokiej jakości farbą akrylową. 
 • Naklejki na laptop, klapę sedesu lub lodówkę- Patrz wyżej "fototapeta samoprzylepna" jest to ta sama folie przycinana na wymiar. Wydruk jakości fotograficznej pozwala cieszyć się pięknem grafiki a sam materiał daje dobrą ochronę przed zarysowaniami.
 • Dekoracje 3d z pleksi - Czym jest dekoracja ścienna z pleksi :

  Wzory z pleksi wycinamy z płyt o grubości 3mm barwionych w masie co oznacza że na całej ich grubości posiadają jednolity kolor. Litery, cyfry i inne wzory wycinamy za pomocą bardzo dokładnego lasera dzieki czemu ich brzegi sa idealne. Płyty występują w różnych kolorach, jako nie przezroczyste, satynowe, i całkowicie bezbarwne. ( kolory i rodzaje dostepne w menu rozwijanym poniżej ceny) 

  Jak montować dekoracje 3d z pleksi :

  Dekoracje 3d z pleksi są bardzo łatwe w montażu, standardowo mocuje się je za pomocą taśmy dwustronnej lub kleju montażowego (np. allfix firmy soundal)

  Wady i zalety:

  Główne zalety ściennych wzorów z pleksi to bardzo gładka powierzchnia, genialny wygląd po naklejeniu a także odporność na niektóre uszkodzenia. 

  Wadą jest to że łatwo zarysować pleksi ostrym przedmiotem.

  Dekoracje ze styroduru i pleksi

 • Dekoracje 3d styrodurowe:

  To bardzo zbita pianka polistyrenowa, wycinana za pomocą urządzenia sterowanego komputerem, pianka dostępna jest w grubości 2 i 4 cm oraz grubsza w opcji na zamówienie.

  Styrodur jest bardzo lekki, ma kolor lekko zielonkawy i nadaje się do malowania farbami akrylowymi, lateksowymi, emulsyjnymi, silikatowymi.

  Dostępny jest w opcji z malowaniem i do malowania we własnym zakresie.

  Jak montować styrodur :

  Dekoracje 3d ze styroduru są bardzo łatwe w montażu, standardowo mocuje się je za pomocą taśmy dwustronnej lub kleju montażowego (np. allfix firmy soundal)

  Wady i zalety:

  Największą zaletą tego materiału jest piękny idealnie gładki wygląd i możliwość dostosowania koloru do wnętrza w bardzo łatwy sposób. Łatwość montazu także przemawia na plus.

  Wadą może być to że jest materiałem dosyć łatwym w uszkodzeniu, można go złamać, wbić w niego pinezkę lub oderwać kawałek paznokciem, przed takimi uszkodzeniami może uchronić nas front z pleksi który dodatkowo nadaje bardzo eleganckiego wyglądu. ZOBACZ DEKORACJE 3D Z FRONTEM Z PLEKSI.

  Dla osób bardzo wrażliwych wadą może okazać się także miejsce wejścia/wyjścia drutu tnącego, wytłumaczymy to na podstawie literki O. 

  Wzory wycinane są za pomocą rozgrzanego drutu, który przecina stojącą taflę materiału, aby wyciąć środek litery O musi przejść przez jego zewnętrzną część tworząc rozcięcie o grubości 1/10 milimetra.

  Gwarantujemy jednak że jest to jedyna możliwość obróbki tego materiału, a samo wycięcię w kształtach wymagających punktu wejścia i wyjścia jest niemal nie widoczne po naklejeniu dekoracji na ścianę. 

  Opis dekoracji ściennej ze styroduru.

   

   

 • Naklejki na laptop, klapę sedesu lub lodówkę- Patrz wyżej "fototapeta samoprzylepna" jest to ta sama folie przycinana na wymiar. Wydruk jakości fotograficznej pozwala cieszyć się pięknem grafiki a sam materiał daje dobrą ochronę przed zarysowaniami.
 • Okleina na meble - patrz fototapeta samoprzylepna.