Szablon malarski wielokrotnego użytku, wykonany z lekkiego i elastycznego tworzywa, można go myć i użyć ponownie. Szablony do malowania naszej produkcji są wyjątkowo dokładnie wycięte, do tego celu używamy specjalnego lasera o dużej powierzchni roboczej. Szablony malarskie pakujemy w tuby kartonowe zapobiegające ich uszkodzeniu, każde takie opakowanie zawiera dokładną instrukcję użycia. Szablon "zakaz wprowadzania psów" idealnie nada się do oznakowania placów zabaw, przedszkoli lub innych punktów gdzie spędzają czas dzieci.
  • szablon do oznakowania, zakaz wprowadzania psów

  • Kategoria:szablony malarskie » wielokrotnego użytku » znaki, info, napisy...
  • Dostępność: Jest

Cena: 32,00 złMateriał z jakiego został wykonany wzór to przezroczyste tworzywo, dające możliwość dokładnego wypozycjonowania na ścianie . Możliwe jest mycie szablonu po zastosowaniu.
W szablonie występują mostki które utrzymują szablon w całości po odbiciu wzoru można zamalować je płaskim pędzelkiem.
 Wszystko czego potrzeba do wykonania wzoru to :
-taśma papierowa (malarska)
-gęsta farba w kolorze dobranym do wnętrza.
-gąbka lub płaski pędzel do malowania wzoru.
-dobrze jest mieć poziomicę aby wypoziomować szablon.
!!! możliwe jest stosowanie innych technik, np farby w spraju,cieniowanie za pomocą kilku kolorów, tynki ozdobne, i inne!!!!
Opakowanie tekturowe zabezpieczające przesyłkę zawiera dokładną instrukcję stosowania, oraz kilka porad.
Ten wzór występuje w niżej podanych rozmiarach, jednak jest możliwość wycięcią na życzenie klienta dowolnego rozmiaru jak i wykonanie dowolnej modyfikacji a nawet wzoru na własne życzenie(np portretu)- w tym przypadku prosimy o kontakt mailowy.

 SZABLON MALARSKI WIELOKROTNEGO UŻYTKU "ZAKAZ WPROWADZANIA PSÓW".


Materiał z jakiego został wykonany szablon malarski to przezroczyste tworzywo, dające możliwość dokładnego wypozycjonowania na ścianie, podłodze lub innej powierzchni.

Nasze szablony malarskie po wykorzystaniu można myć. W szablonie występują mostki, które utrzymują go w całości, po odbiciu wzoru można zamalować je płaskim pędzelkiem.

Dzięki wyjątkowo dokładnej maszynie laserowej do wycinania szablonów malarskich mostki łączące wzór w całość są zminimalizowane i ich grubosć nie przekracza 5mm w dużych wzorach.


Wszystko czego potrzeba aby odbić szablon malarski:

- gęsta farba w kolorze dobranym do wnętrza.

- taśma malarska aby przymocować szablon do ściany

- gąbka lub wałek do malowania wzoru.

- dobrze jest mieć poziomicę aby wypoziomować szablon.

- gumowe rękawiczki.


ODBICIE LUSTRZANE

Aby uzyskać wzór odwrócony wystarczy przełożyć szablon do malowania na "plecy".

odbicie lustrzane

!! Do odbicia szablonu malarskiego możliwe jest stosowanie innych technik, np farby w spraju, cieniowanie za pomocą kilku kolorów, tynki ozdobne, masy dekoracyjne i inne!!!!

Opakowanie tekturowe zabezpieczające przesyłkę zawiera dokładną instrukcję stosowania szablonów do malowania. Dodatkowe informacje oraz instrukcja w formacie  .jpg dostępne w naszym
PORADNIKU.
Zobacz także film w którym pokazujemy jak używać naszych szablonów do malowania i innych produktów.


 Dostępne rozmiary szablonów do malowania w rozwijanym menu, możliwe jest wycięcią na życzenie klienta innego rozmiaru jak i wykonanie dowolnej modyfikacji a nawet całkiem nowego wzoru, w tym przypadku prosimy o kontakt mailowy plajers@o2.pl lub skorzystanie z formularza dostępnego na stronie naszej firmy KLIKNIJ TUTAJ.